-
Kosár űrítése
A kosara üres.
Irány a bolt
További információk
További információk
| Tömeg | 0,027 kg |
|---|---|
| Méretek | 18 × 8 × 22 cm |
| szín | natúr |
| fültipus | sodrottfüles |
| Táska anyaga | Natron-Kraft |
| papír grammsúly | 90g/m2 |
| Méret | A5 álló |
| Választék | standard |
További méretek ebben a színben










