-
Kosár űrítése
A kosara üres.
Irány a bolt
További információk
További információk
| Tömeg | 0,035 kg |
|---|---|
| Méretek | 26 × 12 × 34 cm |
| szín | natúr |
| fültipus | szalagfüles |
| Táska anyaga | Natron-Kraft |
| papír grammsúly | 80g/m2 |
| Méret | A4 álló |
| Választék | gazdaságos |
További méretek ebben a színben










