-
Kosár űrítése
A kosara üres.
Irány a bolt
További információk
További információk
| Tömeg | 0,076 kg |
|---|---|
| Méretek | 24 × 9 × 35 cm |
| szín | törtfehér |
| Táska anyaga | prémium Pergraphica |
| fültipus | zsinórfüles |
| papír grammsúly | 150g/m2 |
| Méret | A4 álló |
| Választható fülszínek | barna, fehér, fekete, kék, piros, szürke, zöld |
| Választék | prémium |
További méretek ebben a színben








