-
Kosár űrítése
A kosara üres.
Irány a bolt
További információk
További információk
| Tömeg | 0,057 kg |
|---|---|
| Méretek | 32 × 12 × 41 cm |
| szín | fehér |
| fültipus | sodrottfüles |
| Táska anyaga | Natron-Kraft |
| papír grammsúly | 100g/m2 |
| Méret | A3 álló |
| Választék | standard |
További méretek ebben a színben








